Cookie politik
Denne side benytter sig af cookies for at kunne fungere korrekt. Hvis du klikker dig videre rundt på siden accepterer du automatisk at i disse cookies. Du kan læse mere om hvilke cookies shoppen sætter på vores generelle afsnit om cookie politik
Hurtigt levering
1 - 3 Dage
ved bestilling inden kl. 08:45 sendes varen samme dag
Gratis Fragt
Ved køb over 1000 DKK
Ved os er der gratig fragt ved køb over 1000 DKK

 
Min indkøbskurv
0 vare(r): 0,00 DKK
Vis Kurv  
0
 
Produkter:
Menu:
ForsideNyhederTilbudOm osVilkårKontaktFavoritBetalingskortStiga TegningerKunde Center
ForsideNyhederTilbudOm osVilkårKontaktFavoritBetalingskortStiga TegningerKunde Center
Produkter:
       
Murray  Fjeder
25019716
Murray Fjeder L:292,1 mm Ø 21 mm
165X76SE, 165X76SEMA, 165X76MA


100,00 DKK
Murray  Fjeder
25012903
Murray Fjeder L:152,4 mm Ø: 19 mm
20683, 165x3, 165X3MA


47,50 DKK
Fjeder
25012933
Fjeder L:142,9mm
org nr 20684 165x4


52,50 DKK
Støttehjul  Murray
34-270094
Støttehjul til klippebord
ID: 17,5 mm
B: 106,4 mm
H: 63,5 mm
23203


137,50 DKK
38" Idler Arm Assy
1001499MA

38" Idler Arm Assy
1001499MA

1.045,00 DKK
Adjuster-Rocker Arm
690083MA

Adjuster-Rocker Arm
690083MA
BS-690083



60,75 DKK
B&S motor remskive
690442ZMA

B&S motor remskive
BS-690442ZMA




1.210,50 DKK
Bolt
009X39MA
Bolt
Passer til Murray:
40560X50C

34,50 DKK
Bolt - Wing
1001054MA
Bolt - Wing
BS-1001054MA

75,00 DKK
Bremse Pedal Gummi
021544MA
Bremse Pedal Gummi
21544


56,25 DKK
Button-Push
092572MA
Button-Push
092572MA


125,00 DKK
Bøsning 1676148SM
1676148SM
Bøsning
1676148SM
Passer til:
Simplicity 1682685
Simplicity 7116H (1690577)
Simplicity 7117H (1690579)
Simplicity 7119H (1690639)
Simplicity 7790H (1690896)
Simplicity 1690984
Simplicity 1691184
Simplicity 1691219
Simplicity 7116 (1691434)
Simplicity 1691705
Simplicity 7117 (1691719)
Simplicity 1691799
Simplicity 1691816
Simplicity 1616H (1691822)
Simplicity 1691958
Simplicity 1691996
Simplicity 1692007
Simplicity 1692024
Simplicity 1692025
Simplicity 1692026
Simplicity 1714G (1692033)
Simplicity 1714G (1692034)
Simplicity 1692035
Simplicity 1718H (1692037)
Simplicity 1692038
Simplicity 1692043
Simplicity 1716H (1692045)
Simplicity 1692077
Simplicity 1616H (1692081)
Simplicity 1692103
Passer til:
Snapper 1695204 (986349_987353)
Snapper 1696468 (5303620)
Snapper YT2652 (2691147-00)
Snapper 1696447-00 (2991435)
Snapper 1696468-00 (5303620)
Snapper 1696626-00 (2991898)
Snapper YT2652 (2691147-00)
Passer til:
Murray 1694863 (987048)
Murray 107.277700 (2277700) (986473)
Murray 107.277720 (2690428) (986810_986855)
Murray 107.277740 (2690429) (986810_986855)
Murray ZT1644E (2690431) (987048)
Murray 107.277741 (2690519) (986810_986855)
Murray 107.277721 (2690520) (986810_986855)
Murray 107.289850 (2690922) (2986601)
Murray 107.289851 (2690922A) (2986601)
Murray 107.250060 (2691087-00) (2986602)
Murray 107.250070 (2691088-00) (2986601)

45,00 DKK
Clip-Cable Double .88
1101353MA
Clip-Cable Double .88
1101353MA


31,75 DKK
Fjeder 0166X4MA
0166X4MA
Fjeder
0166X4MA

53,25 DKK
Fjeder Murray 165x119MA
165x119MA
Fjeder Murray
165x119MA

90,00 DKK
Hub Cap 094618MA
094618MA
Hub Cap
094618MA

37,50 DKK
Idler Arm Assy 42 7400245BMYP
7400245BMYP

Idler Arm Assy 42
7400245BMYP

1.125,00 DKK
Lever - Pto 094017ZMA
094017ZMA

Murray Lever - Pto 094017ZMA
94017

261,50 DKK
Muffler 12Hp-B&S
091271SEMA
Muffler 12Hp-B&S
091271 , 091271MA ,
091271SE , 091271SEMA
MU091271


407,50 DKK
Murray Cover/Mulch 38/40/42
095080E701MA

Af skærmning til Bioklip
på Murray 38-40-42" klipper
095080E701MA
24755MA


870,75 DKK
murray fjeder 165x115MA
165x115MA
murray fjerder
165x115MA

189,50 DKK
Murray Fjeder 165X118MA
165X118MA
Murray Fjeder 165X118MA

98,75 DKK
Murray fjeder 165x92MA
165x92MA
Murray fjeder
165x92MA

43,75 DKK
Murray Kabel t/motorstop
1101093MA
Murray Kabel t/motorstop
Yderkabel længde 1117 mm
Totallængde1270 mm
1101093MA, 672836

124,00 DKK
Murray plastskjold 094707MA
094707MA
Murray plastskjold
094707MA

702,50 DKK
Murray Styrtøjs kit OEM: 402075
11996
Murray Styrtøjs kit
402075


1.002,75 DKK
Murray Tank 1002073MA
1002073MA
Murray Tank 1002073MA

730,00 DKK
Møtrik 3/8-16
703893
Møtrik
703893,
015x98MA
Passer til Murray:
40560X50C

33,00 DKK
Push Cap.375 028X23MA
028X23MA

Push Cap.375
028X23MA

35,75 DKK
Rod -Deflector 094957ZMA
094957ZMA
Rod -Deflector
094957ZMA

55,00 DKK
split 094131MA
094131MA
split 094131MA

27,50 DKK
Murray Tandhjul 10 tds
25-270373
Tandhjul 10 tds.
ID: 12,7 mm
YD: 25,4 mm
H:19 mm
20411, 020411MA


150,00 DKK
       
Kontakt

Haveparkdele.dk
Finlandsvej 2
7480 Vildbjerg
CVR nr.: 34 02 62 70

Kontakt info

Butikkens åbningstider:
Mandag - Torsdag: 08:00 - 16:00
Fredag: 08:00 - 14:00
Weekend - Helligdage: Lukket
Vi er e-mærket
Vores webshop er vi er e-mærket – naturligvis!
Køberbeskyttelse på kr. 10.000,-
En nem og gennemskuelig handel
Løbende kontrolleret
E-Mail
Navn:
E-mail:
Telefonnr:
Besked:
E-Mail
Navn:
E-mail:
Telefonnr:
Link:
Besked: